Futboll La Liga Sport

E FUNDIT/ Real Madrid merr lajmin e keq, rezulton pozitiv me COVID-19 mbrojtësi…

Një lajm i keq ka ardhur nga kampi i Real Madridit. COVID-19 duket se është ulur këmbëkryq te spanjollët, pasi pas trajnerit Zinedine Zidane është testuar dhe një lojtar pozitiv.

Fjala është për mbrojtësin Nacho. Klubi doli me një njoftim të shkurtër ku njofton se futbollisti i tyre është testuar pozitiv dhe si pasojë ka nisur menjëherë karantinimin.

“Real Madridi do të njftojë se lojtari ynë, Nacho Fernandez, është testuar pozitiv nga COVID-19”, – shkruajnë kampionët e Spanjës për lojtarin e tyre.

Related posts

CHAMPIONS/ Pas një krosimi nga Carrasco, mbrojtësi i Simeone zhbllokon sfidën për Atletico-n (VIDEO)

Delo.autor

LIVE/ Mbyllet ndeshja Real Madrid-Sevilla. Rezultati 2-1

Delo.autor

GAFA E ALISSON/ Leicesteri ngushton rezultatin kundër LIVERPOOLIT (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment