Futboll Seria A Sport

DYBALA NUK ËSHTË I PAPREKSHËM/ Ideja e fundit për Juventus është një super shkëmbim me klubin anglez…

Paul Dybala nuk është i paprekshëm.

Juventus është gati ta shesë argjentinasin pas gjashtë sezonesh.

Sipas Tuttosport, në fakt, Joya mund t’i ofrohet Manchester United në këmbim të Paul Pogba.

Related posts

KONTE E KRITIKOI PUBLIKISHT/ Vidal e “thumbon” në rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

E PAZAKONTË/ Pezullohet ndeshja e Bundesligës, shikoni çfarë ndodh në stadium (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Ylli i Juventus mbyll sezonin dhe rrezikon Champions

Delo.autor

Leave a Comment