Futboll Shqipëri Sport

MERKATO E JANARIT/ Mposhti konkurencën e Tiranës dhe të Shkëndijes, sulmuesi Cventanovski transferohet tek klubi…

Matej Cventanovski është lojtari më i ri i Shkupit. Këtë lajm e ka konfirmuar “SportMedia.mk” e cila zyrtarizon këtë kalim të ish-sulmuesit të Vardarit tek skuadra shqiptare.

23-vjeçari i cili ndiqej edhe nga Tirana dhe Shkëndija transferohet tek klubi shkupjan për pjesën e mbetur të sezonit.

Do të jetë një përforcim i rëndësishëm ky për klubin e Shkupit i cili këtë sezon po lufton për titullin kampion në ligën maqedonase në duel me ekipin tjetër shqiptar si Shkëndija e Tetovës.

Related posts

FUTET NË GARË ME “DJAJTË E KUQ”/ Manchester City ka gati 60 milinonë euro për yllin “Zonjës së Vjetër”…

Delo.autor

VIDEO/ Një shembull i rrallë “fair-play”, shikoni çfarë ndodh në Turqi

Q.Autor

David Beckham “kapet mat” me një femër. Si do t’i marrë Victoria këto foto… (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment