Futboll Seria A Sport

DISFATA NDAJ ATALATA-S/ Presidenti De Laurentiis nuk duron dot. Ja çfarë ka bërë pas ndeshjes….

Nuk ka qetësi te Napoli. Kur mendohej se gjithçka po shkonte mirë pas asaj fitore ndaj Juventusi, ka mjaftuar një humbje që të trazojë ujërat.

Skuadra e Gatuzos u mposht këtë fundjavë nga Atalanta, diçka që ka mërzitur së tepërmi presidentin e Napolit, Aurelio De Laurentis.

Ky i fundit menjëherë sapo është mbyllur ndeshja, ka  pasur një bisedë të menjëhershme me të gjithë, përfshirë këtu edhe trajnerin Gatuzos. Ai nuk e ka fshehur zhgënjimin e tij për ndeshjen që pa, teksa “Il Mattino” shkruan së në rast se skuadra nuk do të arrinte dot kualifikimin në Champions, atëherë De Laurentis do tërbohej fare.

Related posts

ZVICËR-SPANJË/ Xherdan Shaqiri dhe Xhaka startojnë kundër “La Roja-s” (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

FORMULA 1/ Piloti Leclerc: Ferrari më i dobët se vjet, por mora një leksion të madh

Delo.autor

“JAM ENDE NË KONTRATË ME LIVERPOOL”/ Portieri Karius thyen heshtjen: Ja çfarë më tha Klopp…

Delo.autor

Leave a Comment