Futboll La Liga Sport

FRIKËSON BARCELONËN ME DEKLARATËN/ Mesfushori Correa: Dyert tona janë gjithmonë të hapura për…

Mesfushori i Atletico Madrid, Angel Correa, ëndërron një tjetër goditje të bujshme pas Luis Suarez. Futbollisti ka folur për lamtumirën e mundshme të Messi-t nga Barça.

“Kur Messi ka folur për momentin e tij, futbollistët e Atletico Madrid e kanë ndjekur me kujdes situatën”, ka thënë Correa për Super Futbol”.

“Ishim dhe jemi gati ta presim. Dyert e Atletico-s janë gjithmonë të hapura për të. Kush nuk do të donte ta kishte më të mirin në skuadër?”.

Në lidhje me Luis Suarez:

“Barcelona ka bërë një gabim të madh. Si kanë lënë të largohet një sulmues që shënon gjithmonë? Shënon gjithmonë dhe ne jemi të lumtur. Është i pabesueshëm”.

Related posts

E BUJSHME/ Mourinho merr drejtimin e gjigantit gjerman që në janar

Delo.autor

ZIDANE FILLON LËVIZJET E PARA/ Real Madridi ka gati ofertën 100 milionëshe për yllin…

Delo.autor

FIORENTINA-ATALANTA/ I mjaftojnë 12 minuta lojë, Cutrone kthehet te goli italian pas 1 viti (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment