Futboll Sport

HUMBJE E THELLË NË KAMPIONAT/ Tare ndëshkon lojtarët e Lacios që në gjashtë të mëngjesit

Drejtori sportiv i Lacios Igli Tare është acaruar me humbjen e skuadrës së të rinjve të Lacios 2-6 kundër Empolit ditën e mërkurë. Mediat italiane shkruajnë se Tare ka zgjuar lojtarët që në 6:00 të mëngjesit të ditës së djeshme dhe i ka pritur në orën 7:00 në qendrën stërvitore të Formelos në mënyrë që ekipi të niste stërvitjen.
Tare u ka kërkuar llogari lojtarëve të Lacio Primaverës për ecuritë zhgënjyese në 3 ndeshjet e fundit, teksa ekipi e sheh veten në vendin e katër nga fundi i renditjes. Me vëtëm 9 pikë në 9 ndeshje, të rinjtë e Lacio U-19 rrezikojnë rënien nga kategorinë e dytë për këtë grupmoshë.

Related posts

Zbulohet dëshira që Mourinho i ka shprehur drejtuesve të United…

Sadik.Autor

LUFTËTARI-FLAMURTARI/ Trajneri Marantas kërkon të marra pikët e para (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

LIVE/ Celta Vigo-Barcelona, Gomez kalon në epërsi vendasit

Delo.autor