Futboll Seria A Sport

INTER MENDON PËR SEZONIN E ARDHSHËM/ Drejtuesit e klubit “Zikaltër” piketojnë tri goditje me parametra zero, ja emrat…

Inter po mendon për përforcimin e kontingjentit të saj për sezonin pasardhës.

Sipas asaj që raporton e përditshmja sportive italiane “TuttoSport”, drejtuesit e klubit zikaltër kanë piketuar tri lojtarët të cilët i skadon kontrata në qershor dhe që në merkaton verore do të përgatisë ofensivën për portierin e skuadrës së Granadas, Rui Silva, për mbrojtësin e Napolit, Nikola Maksimoviç dhe për mesfushorin holandez të Liverpulit, Xheorxhino Uijnaldum.

Related posts

MBYLLET JAVA E 29/ Vllaznia dhe Partizani kryesojnë me pikë të barabarta. Teuta zbret e treta në “luftën” për titull

Delo.autor

MERKATO E “ÇMENDUR”/ Bartomeu befason Juventus, përgatit shkëmbimin e bujshëm me rivalët

Delo.autor

RIKTHEHEN TEK FITORJA/ Të besuarit e Gegës “tregojnë dhëmbët” Skënderbeut

Delo.autor

Leave a Comment