Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Coppa Italia: Mbyllet ndeshja Juventus-Inter. Rezultati 0-0

Juventus është një hap larg finales së Kupës së Italisë, ndërsa Inter do të kërkojë të përmbysë humbjen 2-1 të pësuar në gjysmëfinalen e parë.

Andrea Pirlo ka vendosur të ndryshojë në krahasim me ndeshjen e parë: Danilo e Cuadrado në krahun e djathtë, Alex Sandro dhe Bernardeschi në të majtin. Kulusevski në sulm me Ronaldo-n, kthehet Bentancur në mesfushë.

Demiral-De Ligt, dyshja e qendërmbrojtësve. Kthehen Hakimi dhe Lukaku për Conte-n, të dy të skualifikuar për ndeshjen e parë. Eriksen me Brozovic dhe Barella në mesfushë, në sulm do të jetë Lautaro në krah të belgut.

 

LIVE/ Juventus – Inter 0-0

 

Mbyllet ndeshja

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

Deklarata shokuese/ Ventura pranon FAJIN: Bëra mijëra GABIME, nuk do të pranoja…

Isa.Autor

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Ju prezantojmë me tifozen më SEKSI të Seria B (FOTO)

Isa.Autor

KA REZULTUAR POZITIV ME DOPING NË FINALE KUNDËR JUVES/ Vjen reagimi i REALIT për RAMOSIN

Isa.Autor

Leave a Comment