Futboll Seria A Sport

ROMA-MILAN/ Veretout ndëshkon portierin Donnarumma me një “PERLË” dhe rihap sfidën (VIDEO)

Roma e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Milanit, në një ndeshje të Serie A që po zhvillohet momentalisht në kryeqytetin italian.

Jordan Veretout shënoi për 1:1 për Romën në minutën e 50-të.

Ai e mposhti Gigi Donnarumman me një goditje mahnitës nga jashtë zonës, pasi u shërbye nga Leonardo Spinazzola.

VIDEO

Related posts

Partizani në finalet e play off-it, fiton sërish derbin me Tiranën

Sadik.Autor

“VËMË BAST QË…”/ Shpresë për duet me CR7 dhe Kane, “çmendet” rrjeti pas largimit të Messit (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

25-VJEÇARI ADMIROHET NGA TUCHEL/ Sheiku i “Parisinëve” ka gati 20 milionë euro për yllin e Dortmund…

Delo.autor

Leave a Comment