Futboll Sport

E PABESUESHME/ Mesfushori Ozil e katranos në Turqi, shikoni çfarë bën me portën e boshatisur (VIDEO)

Mesut Ozil nuk ka dhënë impaktin që pritej në Turqi te Fenerbahce dhe ekipi nga Stambolli po vuan në ndeshjet e fundit. Ditën e sotme, në ndeshjen ndaj Antalyaspor, pjesa e parë është mbyllur në disavantazh 0-1.

Këto shifra mund të ishin ndryshuar pikërisht nga Mesut Ozil, por turko-gjermani ka humbur një rast të pabesueshëm.

Pas një gafe në mbrojtje të miqve të Antalyaspor, Ozil u gjend thuajse me portën e boshatisur, por u vonua shumë në kontrollin e topit dhe goditi jashtë më pas. Një rast vërtet i pabesueshëm.

VIDEO

Related posts

Unitedi bën gati ofertën e parë për Bale, përfshihet edhe Martiali

Sadik.Autor

ËSHTË ZYRTARE/ Nuk bindi me paraqitjet e tij, Real Madrid ndërpret kontratën me lojtarin… (FOTO)

Delo.autor

AKTET E DHUNËS NDAJ TIRANËS/ Disiplina mbyll “Loro Boriçin”, ja dëmimi i rëndë për Shkodranët

Delo.autor

Leave a Comment