Futboll Premier League Sport

“MBYLLE ATË GOJË, K*R!” Përplasja Rashford-Maguire përçan tifozët e Manchester United (VIDEO)

Një grindje e ashpër, e shkaktuar nga nervozizmi, po përçan tifozët e Manchester United.

Protagonistët? Harry Maguire dhe Marcus Rashford, që nuk i kanë kursyer ofndimet ndaj njëri-tjetrit në fundin e ndeshjes së barazuar kundër Crystal Palace të mërkurën në mbrëmje.

Pasi është kapur në pozicion jashtë loje, sulmuesi është kritikuar nga shoku i skuadrës, që e ka ftuar të ishte më i kujdesshëm.

Përgjigja e Rashford ka qenë: “Mbylle atë kojë, k…!”.

Related posts

(VIDEO) Juventusi rikthen avantazhin, Dybala i jep qetësinë Allegrit

Q.Autor

Barazim në Laç, Kukësi ka pretendime për penallti

Sadik.Autor

LIVE SUPERIORJA/ Bylisi shënon golin e tretë, Vllazninë e nderon Lika me penallti. Ja rezultatet

Delo.autor

Leave a Comment