Futboll Premier League Sport

FULHAM-MANCHESTER CITY/ Pas një asist nga Cancelo, mbrojtësi Stones zhbllokon sfidën për “Qytetarët” (VIDEO)

Manchester City ka arritur që më në fund të zhbllokojë rezultatin në ndeshjen ndaj Fulhamit.

Ishte qendërmbrojtësi John Stones i cili realizoi në minutën e 47-të të ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Pas një ndërprerje në krahun e majtë, më së bukur në zonë u gjend Stones i cili shfrytëzoi harkimin e Cancelos dhe e dërgoi topin në rrjetë.

Related posts

ZBARDHET E VËRTETA/ E ndihmon edhe NASA, RONALDO stërvitet edhe kur nuk…

Isa.Autor

(VIDEO) Milan-Inter/ Top 10 golat më të bukur të shekullit të 21

Q.Autor

FRANKFURT-CHELSEA/ Sarri lë në stol Hazard dhe Gonzalo Higuain (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment