Futboll Shqipëri Sport

GOL “ALLA RONALDO”/ Shikoni si talenti kosovar rrëmben skenën me realizimin perfekt nga jashtë zone (VIDEO)

Sfida Ballkani-Drenica ishte një ndeshje e bukur e cila u mbyll me rezultatin 2-1 në favor të skuadrës së drejtuar nga Bledi Shkëmbi.

Goli i parë u shënua nga talenti 22-vjeçar i Ballkanit, Arbër Hoxha i cili me një goditje alla Ronaldo gjeti cepin e djathtë të portës duke shënuar kështu një eurogol i cili vlen për vendin e parë.

Një gol shumë i bukur ky i shënuar nga talenti Kosovar, i cili ka treguar të gjitha cilësitë e tij.

Related posts

INTERI “BËN PAQE” ME ICARDIN/ Klubi zikaltër e uron për ditëlindjen (FOTO)

Delo.autor

RRËFEN KARANTINËN NË MILANO/ Mesfushori Eriksen: Jam stërvitur në një bodrum, policia më ndaloi dhe…

Delo.autor

CHAMPIONS/ E majtë drithëruese, Llorente kalon Atleticon në avantazh (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment