Futboll Premier League Sport

KËRKON PËRFORCIME NË EKIP/ Liverpool gati 70 milionë euro për të transferuar yllin e Juventus…

E ardhmja e Paulo Dybala tek Juventus mbetet në dyshim.

Lojtari nuk po arrin të gjejë një marrëveshje me klubin për kontratën që skadon në vitin 2022 dhe kjo situatë ka bërë që disa klube të mëdha të Europës të kthejnë sytë nga argjentinasi.

Një nga këto klube është Liverpool-i. Sipas Todofichajes.com, Të Kuqtë janë gati të ofrojnë 70 milionë euro për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Zonjës.

Related posts

JUVENTUS “RIKTHEN” POGBAN/ Tifozët “bardhezi” të lumtur dhe në delir, por…

Delo.autor

NATIONS LEAGUE/ Mancini grumbullon 37 lojtarë tek Italia, tre futbollistë marrin ftesë për herë të parë

Delo.autor

ARBITRI NUK NDAL AS FAULL/ Fellaini ia shkul flokët Guendouzit para gjyqtarit (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment