Futboll La Liga Sport

MERKATO E VERËS/ Real Madrid e huazoi tek Arsenal, talenti norvegjez ka marrë vendimin e tij

Martin Odegaard mund të qëndrojë në Arsenal edhe përtej këtyre muajve të huazimit.

Talenti norvegjez, në pronësi të Real Madrid dhe i huazuar për 6 muaj në klubin anglez, sipas asaj që Express shkruan sot do të ishte bindur: ekipi i Londrës veriore përfaqëson një strehim ideal për të, dhe gjithashtu do të ishte i interesuar të luante atje në sezonin tjetër.

Prej disa kohësh, Gunners kanë studiuar mënyra për ta bërë këtë dëshirë (bilaterale) një realitet.

Related posts

FATI I SETIEN DUKET I SHKRUAR/ Barcelona mendon për trajnerin e ri…

Delo.autor

Napoli, De Laurentiis përgatit një dhuratë 50 mln euro për të bindur Sarri-n

Sadik.Autor

U PËRFOL SE DO LIHEJ PUSHIM/ Trajneri Sarri merr vendimin për “Përbindëshin” Ronaldo

Delo.autor

Leave a Comment