Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

SAN MARINO-SHQIPËRI/ Pas një asist nga Uzuni, Manaj ndëshkon për Kombëtaren me kokë (VIDEO)

Zhbllokohet më në fund rezultati, Manaj kalon në avantazh kuqezinjtë në minutën e 63. Pas harkimit nga e djathta nga ana e Uzunit, sulmuesi lushnjar godet saktë me kokë duke tundur rrjetën. Rezultati 0-1.

VIDEO

Related posts

VIDEO/ 5 pritjet më të spikatura të javës në Serinë A, Berisha dhe Strakosha sfidojnë Bufonin

Q.Autor

“NJË GJË ËSHTË E SIGURTË”/ Guardiola: Këto dy skuadra nuk do t’i drejtoj kurrë!

Delo.autor

Ja sa para janë mbledhur nga shqiptarët për të paguar dënimin e Xhakës, Shaqirit dhe Lichtsteiner

Sadik.Autor

Leave a Comment