Futboll Kategoria Superiore Sport

SFIDA NDAJ LAÇIT/ Lajmi i keq për Memellin, Skënderbeu humb dy titullarët…

Trajneri Migen Memelli merr një lajm të keq për ndeshjen ndaj Laçit, që do të zhvillohet të shtunën në orën 13:00 në Korçë.

Mësohet se mbrojtësi i majtë, Vangjel Zguro, si dhe mesfushori i krahut, Elvi Berisha, kanë plotësuar numrin e kartonëve të verdhë dhe do të mungojnë në takimin kundër kurbinasve.

Të dy titullarët e bardhekuqve u ndëshkuan në sfidën ndaj Partizanit dhe plotësuan numrin e kartonëve.

Related posts

TRONDITET FUTBOLLI/ “PËRGJAKET” dueli Napoli-Liverpool, një TIFOZ GJENDET i….

Isa.Autor

Simone Inzaghi: Lazio do të japë zemër dhe shpirtin për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve

Sadik.Autor

E PABESUESHME/ ZIDANE rikthehet te JUVENTUSI, ja pozicioni që do të mbulojë

Isa.Autor

Leave a Comment