Futboll Kategoria Superiore Sport

“BRAVO KAMPIONA”/ Shikoni festën e Durrsakëve” në dhomat e zhveshjes pas fitores me Laçin (VIDEO)

Teuta triumfoi ndaj Laçit në “Niko Dovana” me rezultatin 1-0, falë supergolit të Dejvi Bregut, duke marrë kryesimin e kampionatit me pikë të barabarta me Vllazninë, që mban vendin e dytë për shkak të golavarazhit.

Në përfundim të ndeshjes, në dhomat e zhveshjes së klubit durrsak ka shpërthyer festa, e gjitha legjitime. “Panorama Sport”, ka arritur të sigurojë një video, ku shihen lojtarët e Teutës dhe stafi teknik, duke festuar.

“Bravo kampiona”, dëgjohet teksa gëzon trajneri i “djemve të detit”, Edi Martini, i cili shfaqet nën shoqërinë e drejtorit sportiv, Sulejman Starova.

Related posts

“NE JEMI NGJITUR NGA KATEGORIA E PARË”/ Trajneri Dovedan i qartë: Nuk kërkoj kryesimin sepse…

Delo.autor

TIFOZËT E BARCELONËS PRESIN MIRALEM PJANIC/ Por trajneri Koeman shpjegon gjendjen e boshnjakut

Delo.autor

Talenti i Dortmundit zëvendësues i Bale në Real Madrid

Q.Autor

Leave a Comment