Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ I mjaftojnë 3 minuta lojë, ylli Mbappe ndëshkon Kampionët e Europës (VIDEO)

Është zhbllokuar pas vetëm 3 minutash super ndeshja mes Bayern dhe PSG.

Kanë qenë miqtë që kanë gjetur të parët golin.

Mbappe ka finalizuar me sukses një aksion të bukur, por një pjesë e meritës i shkon edhe Manuel Neuer, i cili mund të kishte bërë diçka më shumë.

I pafat Choupo-Moting, i cili ka goditur traversën pak momente para golit të francezëve.

VIDEO

Related posts

E BUJSHME NGA MAQEDONIA/ Ilir Daja te Shkëndija, do të marrë me vete edhe… yllin e Partizanit

Delo.autor

NATIONS LEAGUE/ Spanja shkatërron Ukrainën, Gjermania “shtanget” nga Zvicra

Delo.autor

E FUNDIT/ Kukësi rikthen trajnerin që u shpall kampion, ja emri i konfirmuar

Delo.autor

Leave a Comment