Basketball Sport Të tjera

SKANDAL NË NBA/ Ndeshja e basketbollit ndërpritet nga sherri masiv, lojtarët përplasen keq me njëri-tjetrin (VIDEO)

Ndeshja e basketbollit në NBA midis Lejkërsave dhe Torontos, përfundoi me një sherr midis lojtarëve të dy ekipeve.

Shtatlartët humbën kontrollin teksa u përfshinë të gjithë në një konfrontim fizik, por më pas gjithçka u shua për të vazhduar minutat e mbetura të sfidës. Protagonist të sherrit ishin lojtarët Denis Shrëder dhe Anunobi, teksa në mbrojtje të shokut të tij u përfshi dhe basketbollisti tjetër Harrel, të cilët më pas u përjashtuan nga arbitri i ndeshjes për të mos e vazhduar më ndeshjen.

Ndeshjen e fituan Lejkërsat me rezultatin 110-101, dhe pse ishin në fushën e lojës pa yllin e tyre, LeBron Xhejms.

Related posts

Rafinha flet për të ardhmen e tij: Kudo që të jem, dua të luaj

Isa.Autor

NDRYSHIME FORMATI PËR TË ARDHMEN/ Presidenti Ceferin jep lajmin, ja si do të ndryshojë Champions nga viti 2024

Delo.autor

NAPOLI-MILAN/ Përballje spektakolare, Di Lorenzo vendos baraspeshën (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment