Futboll Sport

E PABESUESHME/ Havertz i mallkuar, humbet rast ndaj Portos me portën e boshatisur (VIDEO)

Kai Havertz duket se është i mallkuar!

Gjermani që u ble në verë për 80 milionë euro vijon të jetë dështim total dhe e ka konfirmuar edhe sot.

Në minutën e 60’, ai ka humbur një rast me portën e boshatisur në sfidën Porto-Chelsea. Thjesht e pabesueshme!

VIDEO

Related posts

FORMULA 1/ Fernando Alonso “lamtumirë” McLaren në fund të sezonit

Sadik.Autor

POZË ME FANELLËN E REAL MADRID/ “Gardiani” i Manchester Cityt “trazon” rrjetin (FOTO)

Delo.autor

ZBULOHEN PRAPASKENAT/ Për një muaj Interi me pronarë nga Hong Kongu

Delo.autor

Leave a Comment