Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Pas një krosimi nga Kimmich, Muller ndëshkon me kokë PSG-në. Francezët protestojnë (VIDEO)

Bayern ka barazuar kundër PSG-së.

Thomas Muller ka kapur në befasi mbrojtjen e francezëve dhe ka mposhtur Navas me një goditje të saktë me kokë.

Lojtarët e PSG-së kanë protestuar për një pozicion jashtë loje, por goli ka qenë i nrregullt.

VIDEO

Related posts

“LOS BLANCOS RILIND”/ Benezma përmbys Valladolid me dopietë (VIDEO)

Delo.autor

NIS FESTA NË “OLD TRAFFORD”/ Greenwood dhe Rashford mposhtin Newcastle me dy SUPER GOLA (VIDEO

Delo.autor

Ronaldo: Mund të qëndroj në nivele të larta edhe për disa vite të tjera

Q.Autor

Leave a Comment