Futboll Kategoria Superiore Sport

STATISTIKAT/ Thatësirë që pas derbit, Partizani ka vetëm 1 fitore në 7 takimet e fundit

Barazimi 0-0 kundër Vllaznisë ishte një tjetër ndalesë për Partizanin, që synon titullin kampion këtë sezon. “Demat e kuq” kanë vetëm një fitore në 7 takimet e fundit të luajtura në Superiore, ai triumf në derbi ndaj Tiranës.

Diçka nuk po shkon në kampin e kuq dhe trajneri Daja po fajëson aktualisht mungesën e një sulmuesi goli. Gjithsesi, të kuqtë janë me fat, pasi asnjë ekip nuk është shkëputur ende në krye.

Related posts

Shkaktari i humbjes së parë sezonale të Inter është… Thohir

Delo.autor

Augsburgu pranë zonës europiane, shkatërroi 3-0 Entrachtin e Frankfurtit

Q.Autor

(VIDEO) Ndeshje e “çmendur” dy gola në dy minuta

Q.Autor

Leave a Comment