Futboll Premier League Sport

BIE NGA LARTËSIA PASI U GODIT NGA TOPI/ Ja momenti më gazmor nga protesta e tifozëve të Manchester United (VIDEO)

Ndeshja midis Mançester Junajtid dhe Liverpulit u shty për shkak se tifozët e ‘’Djajve të kuq’’ hyn në fushë duke kërkuar dorëheqjen e pronarëve amerikan të klubit të tyre.

Por në protestën masive nuk munguan as momentet komike, teksa në video shikohet se si një tifoz i cili ishte ngjitur në majën e portës, bie poshtë nga inercia e topit që shkundi rrjetën. Videoja ka bërë xhiron e botës ku nuk kanë munguar dhe memet për këtë rast.

Related posts

Del Bosque tradhton Spanjën/ Ka ardhur momenti i “tre luanëve”…

Sadik.Autor

Zidane mesazh lamtumire në “Whatsapp”, ja cili yll i Realit e “injoroi”

Sadik.Autor

I MORI JETËN këmbësorit në një aksident, Gjykata jep VENDIMIN QESHARAK për futbollistin

Isa.Autor

Leave a Comment