Futboll Kategoria Superiore Sport

PARTIZANI-TIRANA/ Çinari gjen rrugën e rrjetës, por goli anulohet. “Bardheblutë” kërkojnë… (VIDEO)

Në minutën e 32 Çinari gjen rrugën e rrjetës, por goli anulohet për pozicion jashtë loje, nga anësori Myftari.

Tjetër pretendim i Tiranës për prekje të topit me dorë brenda zonë vjen në minutën e 33, pas dueli mes Dansos dhe Belicës. Tefik Osmani ndëshkohet në stol me karton të verdhë për protesta.

Related posts

KLUBI I PARTIZANIT BËN GJESTIN E MADH/ Nismë për të shpëtuar jetën e vogëlushit në koma (FOTO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Arbitrat e Premier League do të “gjobitet” në rast të vendimeve të gabuara

Delo.autor

KËRKON PËRFORCIME NË EKIP/ Atletico Madrid gati 50 milionë euro për mesfushorin e Serie A…

Delo.autor

Leave a Comment