Futboll Kategoria Superiore Sport

U LARGUA ME AMBULANCË/ Futbollisti i Kastriotit vendos allçi. Ja sa do mungojë mbrojtësi Neziri…

Kastrioti i mposht nga Skënderbeu ditën e djeshme, duke rrezikuar kështu seriozisht rënien nga Kategoria. Megjithatë sikur të mos mjaftonte kjo, tashmë trajneri Ndreu duhet të përballet edhe me një problem tjetër.

Sokol Neziri u dëmtua keq te goli i parë i korçarëve dhe u largua nga fusha me ambulancë. Gazeta ka mësuar se lojtari ka nxjerrë bërrylin dhe i është dashur që ta vendosë në allci. Me gjasë, pritet që të mungojë deri në 3 javë.

Kështu sezoni për mbrojtësin mund të quhet i mbyllur, dhe Ndreu tashmë duhet të bëjë pa një nga titullarët e tij në ndeshjet e mbetura.

Related posts

Nuk bind trajnerin Jardim/ Tielemans drejt largimin nga Monaco

Isa.Autor

Lojtari i Kaljarit merr dënim të lehtë për doping, Jashanica ka shpresë…

Sadik.Autor

“FESTIMET ISHIN PA LIDHJE”/ Kastrati reagon ashpër: E përkrah Shqipërinë e jo Kosovën (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment