Futboll Sport

“EURO 2020″/ E pabesueshme, Forsberg ndëshkon Ukrainën me një SUPER GOL nga distanca (VIDEO)

Suedia e ka barazuar në 1-1 rezultatin kundër Ukrainës.

Emil Forsberg ka shënuar një gol të bukur në minutën e 43’, për ta bërë edhe më interesante këtë ndeshje.

Fituesi i kësaj ndeshje, në çerekfinale do të ketë punë me Anglinë.

VIDEO

Related posts

“ISHIT TË TURPSHËM, E BALTOSËT FANELLËN TONË”/ Tifozët e Romës “shpërthejnë” me ofendime: Ibanjez, bir k*rve

Delo.autor

“ENGJËLL DHE DJALL”/ “Bomberi” Hernandez realizon autogol me dorë (VIDEO)

Delo.autor

SUPER PROJEKTI/ Barcelona ka gati 300 milionë euro për riemërimin e “Camp Nou”

Sadik.Autor

Leave a Comment