Futboll Sport

“EURO 2020″/ I jashtëzakonshëm, ylli Benzema realizon 2 gola në 2 minuta ndaj Zvicrës (VIDEO)

Franca ka arritur të përmbys rezultatin ndaj Zvicrës në të tetën e finales së Kampionatin Evropian.

Ishte Benzema i cili shënoi golin e barazimit në minutën e 57-të.

Dy minuta më vonë Benzema shënoi sërish për epërsinë e vendasve.

Related posts

KONFLIKTI MES TYRE VAZHDON/ Neymar dhe Barcelona do të takohen në gjykatë, ja data

Delo.autor

Historike, nga sezoni 2019-2020 pushim dimëror edhe në Premier League

Sadik.Autor

I DHA FUND KARRIERËS SË TIJ NË MOTO GP/ Rossi: Vendimi për t’u tërhequr, arsyeja për të bërë festë dhe rrëmujë

Delo.autor

Leave a Comment