Futboll Seria A Sport

KËRKON PËRFORCIME NË MBROJTJE/ Juventus zgjedh lojtarin e rivalëve, gati të shesë dy yjet. Ja emrat…

Juventus po punon për të realizuar disa shitje dhe, pas Aaron Ramsey, edhe Demiral.

Brdhezinjtë duhet të vënë në shënjestër një tjetër qendërmbrojtës për të përforcuar repartin.

Sipas Gazzetta dello Sport, zëvendësuesi duhet të jetë Nikola Milenkovic, 23 vjeç dhe 121 ndeshje në Serinë A me Fiorentina-n, kontrata e të cilit skadon në vitin 2022.

Related posts

LEIPZIG-PSG/ Paralajmërimi i Wijnaldum: E kemi parë sa e vështirë është, do të duhet të luftojmë

Delo.autor

E PABESUESHME/ Pas një pasimi nga Griezmann, “Jashtëtokësori” ndëshkon Granada-n me një SUPER GOL (VIDEO)

Delo.autor

MANCHESTER CITY-CHELSEA/ “Vendasit nuk ngopen”, shënon Sterling

Delo.autor

Leave a Comment