Futboll Sport

“NË KËTË LLOJ KAMPIONATI…”/ Trajneri Lucescu parashikon surpriza në Europian, paralajmëron Italinë

Janë të shumtë ata që kanë bërë parashikimet e tyre për Europianin.

Një nga ata ka qenë edhe Mircea Lucescu, trajneri i Dinamos së Kievit, i cili ka folur për Turqinë.

“Në këtë lloj kampionati, mundësia që disa skuadra të befasojnë është shumë e madhe”, ka thënë Lucescu.

“Turqia është në formë shumë të mirë. Ka rinid he eksperiencë. Gjermania, Belgjika, Franca dhe Italia janë skuadra që mund të dalin në finale”.

Related posts

“MBYLLE ATË GOJË, K*R!” Përplasja Rashford-Maguire përçan tifozët e Manchester United (VIDEO)

Delo.autor

ZYRTARE/ Pranoi ulje rroge për të ndihmuar klubin, ylli i Real Madrid rinovon kontratën

Delo.autor

(FOTO) Mkhitaryan arrin në Londër

Q.Autor

Leave a Comment