Futboll Seria A Sport

PO BËHET VIRALE/ Ylli McKennie “çmend” rrjetet sociale me reagimin gjatë intervistës (VIDEO)

Weston McKennie ka qenë protagonist në rrjetet sociale.

Kjo ka ndodhur për shkak të reagimit që ka bërë ylli i Juventus-it dhe Amerikës sapo ka dëgjuar zërin e gazetarit meksikan.

Shprehja e fytyrës së tij është bërë menjëherë virale…

VIDEO

Related posts

“TË FTUARIT HUTOHEN”/ Diletta Leotta dhe Wanda Nara “pushtojnë” studion e “Tiki Takas” (FOTO)

Isa.Autor

E PAPRITUR/ Man United kontakton trajnerin italian si zëvendësues të Mourinhos

Isa.Autor

DËMTIMI I RËNDË/ De Bruyne sfidon kohën dhe mjekët: Do të jem në atë ndeshje

Isa.Autor

Leave a Comment