Futboll Sport

SFIDA NDAJ SPANJËS PËR “EURO 2020″/ Mesfushori Kovacic: “Furia” ka shumë yje, por ai është motori i tyre

Në prag të ndeshjes së të hënës kundër Spanjës, mesfushori i Kroacisë, Mateo Kovacic, ka thënë:

“Nuk më pëlqen të flas për lojtarët individualisht, ka shumë në kombëtaren spanjolle”, ka thënë ylli i Chelsea-t.

“Do të duhej shumë kohë për t’i përmendur të gjithë. Por kthimi i Sergio Busquets është shumë i rëndësishëm për ata, ai është motori i tyre, do të duhet ta mbajmë në vëzhgim. Do të duhet të bëjmë kujdes dhe të bëjmë presing të lartë”.

Related posts

I LODHUR NGA PYETJET PËR GARETH BALE/ Trajneri Zidane: Ju po mundoheni të na përçani, por nuk…

Delo.autor

GODET PAS MERKATOS SË JANARIT/ Milani arrin marrëveshjen për talentin francez

Delo.autor

PAS FITORES NDAJ SASSUOLOS/ Gattuso: Nuk duhet të festojmë shumë, sepse…

Delo.autor

Leave a Comment