Gossip

WANDA NARA NGRE TEMPERATURAT/ Bashkëshortja seksi e Icardit i vë “flakën” rrjeteve sociale (FOTO)

Bashkëshortja dhe njëkohësisht dhe agjentja e futbollistit të PSG Mario Ikardit, si gjithmonë “djeg” Instagramin me pozat seksi. Është fjala për Vanda Nara, e cila nuk nguron asnjëherë të tregojë edhe linjat duke postuar vazhdimisht foto për ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë në numër.

Fotot provokuese të Vandës, tashmë nuk janë diçka e re për ndjekësit. Ajo së bashku me Ikardin po shijojnë pushimet e tyre në Afrikë ku e kanë zgjedhur si vendin ideal për të festuar edhe 7-vjetorin e tyre të martesën.

anda si gjithmonë gjen kohë edhe për fansat, ku kësaj here është vetë  futbollisti argjentinas i cili e ka ndihmuar partneren të bëj foton perfekte duke shkrepur momentin më të mirë të saj e cila duket e ulur sipër pishinës e veshur me bikini ngjyrë të zeze dhe me trupin ngjyrë çokollatë. Në mbishkrimin e fotos ajo nuk nguron të bëj tagg dhe bashkëshortin e saj Ikardin për të treguar se fotoja super seksi është meritë edhe e tij.

Related posts

I përballon vet shpenzimet/ Xhorxhina Rodriguez nuk ka nevojë për RONALDON

Isa.Autor

MAHNITËSE DHE BOMBASTIKE/ Pushimet “e nxehta” të gazetares italiane (FOTO)

Isa.Autor

Futbollisti i njohur baba për herë të tretë, pas dy vajzave bëhet me djalë (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment