Futboll Ligue 1 Sport

ZBULON NJË PRAPASKENË ME NEYMAR/ Presidenti i PSG-së: Barcelona e provoi deri në momentet e fundit, por…

Numri një i PSG, Nasser Al-Khelaifi, ka folur për rinovimin e Neymar, të zyrtarizuar kohët e fundit, duke zbuluar një prapaskenë.

“Nuk ka qenë e vështirë të arrihej marrëveshja. Na është dashur më shumë kohë për të nënshkruar për shkak të krizës shëndetësore, që i ka bërë më të vështira negociatat”, ka thënë Al-khelaifi për L’Equipe.

“Kemi arritur një marrëveshje pavarësisht se Barcelona ka provuar ta marrë deri në momentet e fundit: e kanë dashur gjithmonë, nuk është një sekret. Por Neymar nuk donte të largohej. Nëse i telefononi, do t’ju thotë se këtu është i lumtur”.

Related posts

Faza me eliminim direkt, përcaktohet çifti i parë çerekfinalist

Sadik.Autor

“ME DASHURINË E JETËS TIME”/ Icardi dhe Wanda Nara më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin (VIDEO)

Delo.autor

MERKATO E VERËS/ Real Madrid e huazoi tek Arsenal, talenti norvegjez ka marrë vendimin e tij

Delo.autor

Leave a Comment