Futboll Sport

BASTET/ Bazeli favorit absolut, shikoni si kuotohet fitorja e Partizanit

Bazeli është favorit absolut për të triumfuar kundër Partizanit në ndeshjen e parë të turit të dytë të Ligës së Konferencës.

Fitorja e zviceranëve kuotohet vetëm 1.65. Ndërsa fitorja e Partizanit në Zvicër, kuotohet 6.50, teksa barazimi kuotohet 3.85. Duhet thënë se koeficientet mund të ndryshojnë gjatë 24 orëve të Bastet ardhshme, me afrimin e ndeshjes.

MOTI- Temperatura ideale në Zvicër Partizani dhe Bazeli do ta luajnë sfidën e parë mes tyre në Zvicër ditën e enjte, në orën 20:15. Temperaturat do të jenë optimale për të zhvilluar një ndeshje futbolli. Temperatura maksimale në Bazel do të jetë 28 gradë, ndërsa minimalja 15. Në orën 20:15 kur do të luhet ndeshja, temperatura do të jetë 23 gradë, Moti perfekte për një ndeshje futboll

Related posts

Evazioni fiskal “peshkon” edhe Xabi Alonson, rrezikon 8.5 vite burg

Q.Autor

SUPRIZON JUVENTUSI/ Divorcohet me mesfushorin që ka luajtur 389 ndeshje

Sadik.Autor

Kush e ndal Sindrit Gurin, çfarë shfaqjeje me Partizanin!

Sadik.Autor

Leave a Comment