Futboll Sport

CONFERENCE LEAGUE/ Basel i papërmbajtshëm, Stoker ndëshkon “Demat e Kuq” (VIDEO)

Zviceranët shënojnë edhe golin e tretë në minutën e 80, pas një aksioni mjaft të bukur nga e majta, ku Stoker, me portën e boshatisur, e kishte mjaft të lehtë ta shtynte topin drejt rrjetës. Rezultati 3-0.

Related posts

“KLUBI I THA PO, PASTAJ…”/ Mesfushori Kroos zbulon çfarë ndodh me Bale tek Real Madrid

Delo.autor

HOLANDË-POLONI/ Pas një asisti nga Hateboer, Bergwijn zhbllokon sfidën ndaj polakëve (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Shkoi në tualet dhe nuk u kthye më, Sarri tërbohet me yllin e Chelseat

Delo.autor

Leave a Comment