Futboll Kategoria Superiore Sport

MERKATO E VERËS/ Në pritje të ish-mesfushorit të Juventus, Apolonia e nis me një emër të njohur në pankinë

Të hënën pasdite, Apolonia është grumbulluar për herë të parë për sezonin e ri. Nën drejtimin e trajnerit të moshave Nikolin Çoçlli, skuadra ka kryer ushtrime të lehta në terrenet sportive të akademisë.

Gjithçka është një parapërgatitje përpara se të mbërrijë trajneri i ri, Manuele Blazi, i cili pritet që ta nisë fazën përgatitore në fillim të muajit gusht. Ndërkohë, nga ana e klubit fierak bëhet me dije se nuk do të ketë firo të tjera veç Gjatës e Mihanës dhe gjithçka do të fokusohet te përforcimet, që do të akordohen në përputhje me kërkesat e trajnerit të ri.

Related posts

E PABESUESHME/ Buzëqesh Perez: REALI vlen më shumë pa RONALDON

Isa.Autor

PARA NDESHJES KUALIFIKUESE ME BOSNJEN/ Bonucci qaron: Po ndërtohet një Itali e madhe…

Delo.autor

Didier Deschamps mban gjallë shpresat e yllit të Barça për të luajtur në Botëror

Sadik.Autor

Leave a Comment