Futboll Shqipëri Sport

MUNGON VETËM ZYRTARIZIMI/ Sulmuesi shqiptar pranë transferimit tek skuadra e PSV-së, ja emri…

Sulmuesi shqiptar, Mërgim Berisha është shumë pranë transferimit tek skuadra e PSV-së.

Sipas asaj që raporton “TuttoMercatoWeb”, sulmuesi 23-vjeçar do të marrë një hap të rëndësishëm në karrierë për t’u transferuar tek gjigantët holandezë të PSV-së.

Kontakte mes Salzburgut dhe PSV-së ka patur dhe gjatë orëve në vijim të mbyllet gjithçka.

Berisha më partë ka mbajtur veshur fanellat edhe të LASK Linz, Altak, Magdeburg dhe Liefering.

Related posts

E pranon edhe vetë ylli i Realit! E preka topin me dorë dhe ishte penallti

Sadik.Autor

HOLANDË-ITALI/ Të dyja ekipet duan vendin e parë në grup (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

E HABITSHME/ Shkuan për të ndjekur Botërorin, 100 tifozë kërkojnë AZIL në…

Isa.Autor

Leave a Comment