Sport

TOKIO 2020/ Manuela Delilaj nuk i’a del, garon në 25 metra pistoletë preçizion dhe renditet në vendin e…

Sportistja shqiptare Manuela Delilaj nuk ia del sërish edhe në garën e 25 metrave pistoletë preçizion. Qitësja shqiptare është renditur në vendin e 10 në baterinë e saj. KOKSH e ka cilësuar këtë garë si një performancë të mirë duke marrur parasysh se ka një lëndim në parakrahun e djathtë. Pjesa e dytë e garës do të zhvillohet nesër në orën 09:00 lokale.

POSTIMI I KOKSH –

“Manuela Delilaj ka perfunduar garen e pare te 25m pistolete precizion ne qitje sportive, me rezultatin e 280 pikeve ne total te grumbulluara.

🇦🇱Kjo gare ishte nje performance e mire duke pasur parasysh qe Manuela ka nje lendim ne parakrahun e djathte.

🇦🇱Gjithashtu ju rikujtojme se pjesa e dyte e gares, 25 m pistolete shpejtesi (rapid) do te zhvillohet neser ne te njejten ore ( ora 09:00 lokale).

Suksese Manuela”

Related posts

KUALIFIKIMI NË ÇEREKFINALEN CHAMPIONS/ Sergio Ramos: Ja pse penalltinë nuk e bëra “Panenka” ndaj Atalantës

Delo.autor

ARBITRI E FALI/ XHAKA i papërmbajtshëm: As që më PLAS fare se çfarë thojnë ata…(VIDEO)

Isa.Autor

JO VETËM JUVENTUS/ Donnarummën e telefonon trajneri rival. Gati të qëndrojë në Serinë A

Delo.autor

Leave a Comment