Futboll Ligue 1 Sport

REIMS-PSG/ Pas një harkimi nga Di Maria, ylli Mbappe ndëshkon me kokë vendasit (VIDEO)

Paris Saint-Germain ka kaluar në epërsi 1:0 kundër Stade de Reims, në një ndeshje të Ligue 1 që po zhvillohet momentalisht në Reims.

Kylian Mbappe shënoi për 1:0 për PSG-në, në minutën e 15-të.

Sulmuesi i shumëkërkuar nga Real Madridi shënoi me kokë pas një harkimi nga Angel Di Maria.

VIDEO

Related posts

Zbulohet “skenari” që dërgon Bale tek Chelsea

Sadik.Autor

BARAZIMI NDAJ NORVEGJISË PËR “QATAR 2022″/ Van Dijk: Haaland na dha një leksion

Delo.autor

SKANDAL PAS SUPERKUPËS/ Sherr masiv mes tifozëve të Cityt dhe “Të Kuqve”, bëhet virale (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment