Futboll Seria A Sport

MILAN-CAGLIARI/ Ndeshje e çmendur në “San Siro”, realizohen 3 gola për 5 minuta (VIDEO)

Tre gola të shpejtë në Cagliari-Milan.

Kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 12-të me një godirtje magjike të Sandro Tonali-t.

Megjithatë, festa e vendasve nuk ka zgjatur shumë.

Cagliari, bë fakt, është kundërpërgjigjur 3 minuta më vonë me Deiola-n.

Dy minuta më pas, Djalli është kthyer në avantazh falë një devijimi me fat të Diaz.

 

Related posts

Sane feston dhe mbrojtja “shoshë”, Gjermaninë e masakrojnë me ironi në Web (VIDEO)

Sadik.Autor

Kimmich zbulon ëndrrat e tij të mëdha me klubin dhe Gjermaninë

Sadik.Autor

NEYMAR HYN NË HISTORI/ Barazon rekordin e Messit në Champions

Delo.autor

Leave a Comment