Bundesliga Futboll Sport

U AFRUA ME BUJË/ Situatë aspak e qetë tek Bayern, tifozët kërkojnë largimin e trajnerit Nagelsmann (FOTO)

Julian Nagelsman erdhi me bujë në stolin e Bajernit duke zëvendësuar Hansi Flik që pritet të marrë drejtimin e Gjermanisë.

Por nuk po shkon siç pritej aventura e gjermanit në stolin e kampionëve, pasi në 4 teste miqësore të zhvilluara në deri tani bavarezët kanë marrë vetëm 1 barazim dhe 3 humbje.

Disfata 0-3 ndaj Napolit ditën e djeshme ka tërbuar tifozët e skuadrës të cilët kanë nisur një fushatë në rrjetet sociale me hashtagun #Nageslmanout duke i kërkuar trajnerit që të largohet. Mjaft të zhgënjyer tifozët bavarezë të cilët kërkojnë të shohin ekipin e tyre si triumfues ashtu siç janë janë mësuar.

Related posts

Ronaldo barazohet me Puskas: Ne nuk jemi favoritë të Botërorit, por jemi…

Sadik.Autor

“BYLIS BËRI MË TË MIRËN, PËR TË MARRË PIKË”/ Presidenti Kapllanaj: Synimi ynë është…

Delo.autor

Piqué nuk ka marrë asgjë me të lehtë kundër Chelsea-it : “Ne duhet të jemi shumë të kujdesshëm …”

Q.Autor

Leave a Comment