Futboll Kategoria Superiore Sport

BARAZIM PA GOLA/ “Paqe” në Rrogozhinë, Teuta dhe Dinamo ndajnë pikët

Është mbyllur në barazim pa gola, supersfida e zhvilluar në “Arena Egnatia” të Rrogozhinës mes Teutës dhe Dinamos, sfidë kjo e vlefshme për javën e tretë të Kategorisë Superiore.

Një duel i ekuilibruar, ku të dyja skuadrat provuan ta fitonin ndeshjen, por pa mundur të gjejnë rrugën e rrjetës.

Related posts

Wenger insiston: Ozil nuk do t’i bashkohet United

Q.Autor

NUK BËN PJESË NË PLANET E KOEMAN/ Oferta të mëdha nga Premier League për super yllin e Barcelonës…

Delo.autor

Daja: Transfertë e vështirë, por duam të sigurojmë titullin

Sadik.Autor

Leave a Comment