Futboll Premier League Sport

BRENTFORD-LIVERPOOL/ Ndizet sfida në Londër, realizohen 2 gola në 4 minuta (VIDEO)

Dy gola të shpejtë janë realizuar në ndeshjen e Premier League mes Brentford dhe Liverpool.

Kanë qenë vendasit që kanë kaluar në avantazh me Pinnock në minutën e 27-të.

Kundërpërgjigjja e Të Kuqve ka ardhur katër minuta më vonë me një gol të Jota-s.

Related posts

RIVALITETI ME REALIN/ SIMEONE: Superkupa sfidë e veçantë, ta nisim mbarë sezonin

Isa.Autor

“PLESHTI” KËRKON LARGMIN NGA “CAMP NOU”/ “Tuttosport” rendit arsyet: Juventus, asnjë shans për Messin

Delo.autor

Largimi i Gavazajt/ Ja si e falenderon Skënderbeu mesfushorin e talentuar (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment