Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Nizet sfida në “Eleda Stadion”, Juventus realizon 2 gola për 2 minuta (VIDEO)

Juventusi është duke e mundur 3-0 në udhëtim Malmon.

Pas Alex Sandros, kanë shënuar edhe Paulo Dybala dhe sulmuesi, Alvaro Morata.

Të dy golat tjerë zonja e vjetër i shënoi në fund të pjesës së parë.

Dybala shënoi për 2-0 në minutën e 43’, derisa Morata për 3-0 në atë të 45’.

Related posts

E BUJSHME/ Mesfushori Kroos merr vendimin drastik, tërhiqet nga kombëtarja e Gjermanisë (FOTO)

Delo.autor

INTER PRET MERKATON E JANARIT/ Ja kur vendoset e ardhmja e Çalhanoglu tek Milan…

Delo.autor

Chelsea në çerekfinale, Pedro shënon ndaj Leicesterit

Q.Autor

Leave a Comment