Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Pas 14 minutash lojë, “Përbindëshi” Ronaldo ndëshkon Young Boys (VIDEO)

Manchester United i kanë mjaftuar 14′ për të gjetur golin e avantazhit në Champions League kundër Young Boys.

Ka qenë Cristiano Ronaldo që ka shënuar për skuadrën e Solskjaer.

Merita më e madhe i shkon Fernandes, i cili ka dhënë një asist të mrekullueshëm.

VIDEO

Related posts

REALIZOI DOPIETË KUNDËR MAQEDONISË/ Mesfushori Wijnaldum kalon Van Basten dhe hyn në historinë e Holandës

Delo.autor

E BUJSHME/ 126 milionë euro për yllin e Liverpool, “çmendet” Florentino Perez

Delo.autor

RRËFIMI DRITHËRUES/ Gruaja shtatzënë e Ruganit: Covid-19? Bota u shemb mbi ne… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment