Futboll La Liga Sport

“JEMI GATI”/ Vjen lajmi i shumëpritur për Barcelona-n në prag të sfidës ndaj Levantes (VIDEO)

Vuajtja e gjatë e Ansu Fati duket se ka mbaruar.

Sulmuesi spanjoll është gati të kthehet në fushën në ndeshjen e së dielës kundër Levante-s.

Këtë e ka lajmëruar vetë lojtari në një video të publikuar në kanalet sociale të Barcelona-s.

Një lajm shumë i mirë për katalanasit, edhe pse do të duhet pak kohë për të rishikuar potencialin e fenomenit të parë në të kaluarën.

Related posts

Real Madrid-Liverpul, ja 50 sekretet që duhet të dini për finalen e Championsit

Sadik.Autor

Rinovimi i Grizmanit, Diego Kosta: Ai bir k**ve do të ketë marrë shumë pará

Sadik.Autor

DY SFIDAT MIQËSORE TË QERSHORIT/ FIFA publikon renditjen e re, shikoni ku pozicionohen Shqipëria dhe Kosova

Delo.autor

Leave a Comment