Futboll Seria A Sport

PAS FITORES NDAJ SPEZIAS/ Trajneri Pioli: Pritshmëria ka ndryshuar, mentaliteti i lojtarëve më…

Gjashtëmbëdhjetë pikë në gjashtë javët e para të Serisë A, Milna ka fituar edhe në shtëpinë e Spezia-s pavarësisht infiermerisë së mbushur dhe rotacionit në prag të Champions League.

“Ka qenë një ndeshje e komplikuar dhe për këtë arsye ka qenë një fitore e madhe. Nuk kemi luajtur mirë, por fitoret me vuajtje të ndihmojnë të rritesh”, ka thënë rajneri Pioli.

Milan nuk mund të fshihet më: “Prtishmëria ka ndryshuar, mentaliteti i lojtarëve më jep besim”.

Related posts

Marseille-Bordeaux, “Dallëndyshet” nuk fitojnë prej 10 vitesh në “Velodrome”

Q.Autor

REAL MADRID-BETIS/ Zidane nuk i beson syve, shikoni farë humbet lojtari i Realit (VIDEO)

Delo.autor

NUK NDALEN “ZIKALËRIT” NË MERKATO/ Interi ofron Candrevan në shkëmbim të mesfushorit belg

Delo.autor

Leave a Comment