Futboll La Liga Sport

REAL MADRID-MALLORCA/ Pas një asist nga Benzema, Asensio ndëshkon për “Los Blancos” (VIDEO)

Reali ka shënuar edhe golin e katërt kundër Mallorcas.

Në Santiago Bernabeu është duke shkëlqyer Marco Asensio, që në këtë takim është duke luajtur si mesfushor, rol i ri i dhënë nga Carlo Ancelotti.

Ai ka shënuar deri më tani tre gola, het-trikun e kompletoi në minutën e 55’, asistoi Karim Benzema, asisti i dytë për sonte – gjithashtu edhe ka shënuar.

VIDEO

Related posts

UEFA nis hetimin ndaj Pep Guardiola

Sadik.Autor

Berisha dhe Strakosha, dy nga tri pritjet më të jashtëzakonshme ne Seria A

Sadik.Autor

PREZANTOHET TEK ALMERIA/ Ivan Balliu: Jam mbrojtës i shpejtë dhe më…

Delo.autor

Leave a Comment