Futboll Sport

YOUNG BOYS-MANCHESTER UNITED/ Starton Ronaldo nga minuta e parë në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Young Boys do të pres Manchester Unitedin në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve për edicionin 2021/22.

Ndeshja e vlefshme për grupin F, do të zhvillohet në Bernë nga ora 18:30. Zviceranët do të luajë me emra si Martins Pereira, Aebischer, Ngamaleu e Elia.

Në anën tjetër Manchester United, nga minuta e parë starton me Cristiano Ronaldon. Po ashtu në fund do të jenë Paul Pogba, Bruno Fernandes dhe Jadon Sancho.

FORMACIONET ZYRTARE

Young Boys: Von Ballmoos; Hefti, Camara, Lauper, García; Fassnacht, Sierro, Martins Pereira, Aebischer, Ngamaleu; Elia.

Manchester United: De Gea, Lindelof, Maguire, Pogba, Ronaldo, Fred, B. Fernandes, Shaë, Sancho, Wan- Bissaka, Van de Beek.

Related posts

CHAMPIONS CUP/ REALI përmbys JUVENSTUSIN, RONALDO e ndjek nga…shtëpia (VIDEO)

Isa.Autor

PO SHKËLQEN NË BRAZIL/ Refuzon transferimin në Kinë sulmuesi i Inter…

Delo.autor

TRADHTIA E MADHE URURGUAJANE/ Cavani do t’i zërë vendin Luis Suarez tek Barcelona

Delo.autor

Leave a Comment